در حال بارگذاری ...
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • ساعت جدید برند زیرو ZIIIRO مدل ژوپیتر JUPITER
ساعت جدید برند زیرو ZIIIRO مدل ژوپیتر JUPITER

ساعت جدید برند زیرو ZIIIRO مدل

ژوپیتر JUPITER

ساعت مچی زیرو ZIIIRO

یکی از جدید ترین مدل های زیرو مدل زیرو ژوپیتر یا سیاره مشتری است که این مدل ساعت به نام سیاره ای تولید شده است که جریانهای جت مشخصی را بوسیله قوی ترین میدان مغناطیسی منظومه شمسی تولید می کند.

ساعت مچی زیرو ZIIIRO

مانند تمام ساعت های موجود در مجموعه زیرو.  برند زیرو بر روی موارد ضروری بسیار تمرکز می کند. این شماره گیری مینیمالیستی و در عین حال منحصر به فرد فشرده هیدرولیکی است که با یک کلاس شیشه بلور محدب جفت شده است

ساعت مچی زیرو ZIIIRO

پشت قاب ساعت طبق سیاره مشتری ساخته شده است . 

نام مشتری نه تنها به این دلیل به ذهن طراح برند زیرو خطور کرد که صفحه ساعت ما را به یاد خطوط جت و گردبادهای مشخص مشتری می اندازد. مشتری همچنین دارای بزرگترین میدان مغناطیسی در میان تمام سیارات منظومه شمسی است که با یک طراحی ساعت که از ابتدا مربوط به آهن ربا بود مطابقت دارد و طبق میدان مغناطیسی ساخته شده است ..

مدل جدید برند زیرو ZIIIRO ژوپیتر JUPITER

صفحه ی ساعت ترکیبی از اهنربا و براده های اهن ساخته شده است که طبق جریان مغناطیسی بوجود امده در ساعت عقریه ها به گردش بیایند .

مدل جدید برند زیرو ZIIIRO ژوپیتر JUPITER

ساعت زیرو مدل مشتری یا JUPITER از مرحله توسعه طولانی تر از آنچه که به نظر می رسد است ، فرایند طراحی شامل چندین رویکرد متفاوت دیگر از یک ساعت با آهن ربا به عنوان یک عنصر اصلی است

مدل جدید برند زیرو ZIIIRO ژوپیتر JUPITER

رابرت طراح و سازنده ای این مدل میگوید :

من اولین ایده ساعت مغناطیسی را پیدا کردم وقتی به یک فویل به اصطلاح ردیاب شار برخورد کردم ، که یک فیلم نازک است و می تواند میدان های مغناطیسی را به صورت تصویری تشخیص دهد. ایده من ایجاد یک صفحه ساعت بود که هیچ عقربه یا ساقه قابل مشاهده ای ندارد ، اما فقط شامل حلقه هایی است که توسط آهن ربا در زیر ایجاد شده است. پس از نمونه سازی اولیه این ایده ، ما با برخی از مشکلات فنی روبرو شدیم ، بنابراین آن را فرو ریختیم و موارد دیگر را امتحان کردیم ، به عنوان مثال با استفاده از انواع پودرها و مایعات.

مدل جدید برند زیرو ZIIIRO ژوپیتر JUPITER

موتور این ساعت موتور برند روندا سویسی است . بند این ساعت از الیاژ 316 استیل ساخته شده است . و شیشه ی کاملا محدب و شیک در روی این ساعت بکار رفته است .

مدل جدید برند زیرو ZIIIRO ژوپیتر JUPITER

این مدل ساعت در 4 رنگ تولید شده است که قیمت این مدل 199 دلار است .

مدل جدید برند زیرو ZIIIRO ژوپیتر JUPITER

مدل جدید برند زیرو ZIIIRO ژوپیتر JUPITERمدل جدید برند زیرو ZIIIRO ژوپیتر JUPITER